Biz Kimiz ?

Firmamız İnşaat Yüksek Müh. Tolga  GÜRBÜZER ve Şerafettin İLERİ tarafından 2007 yılında kurulmuştur ve demiryolu raylı sistemleri altyapı ve üstyapı yeni yapım işleri, mevcut hatların bakım işleri ve yenileme projeleri, malzeme ve ekipman temini, uygulama projeleri hazırlanması ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.İşin başından sonuna müşteri memnuniyeti ve ray işleri tekniğine, şartnamelerine  sadakat en önemli ilkelerimizdir.Firmamız ortaklarından Yük.İnşaat Müh Tolga GÜRBÜZER ve Şerafettin İLERİ  İstanbul metro işletme ve bakım firması Ulaşım AŞ de ray işleri şefliği bünyesinde  uzun yıllar görev yapmıştır. Firma ortaklarımız dan Tolga GÜRBÜZER İstanbul Ulaşım AŞ ray işleri şefliğinde 5 yıl, Aslim –Alarko AŞ bünyesinde Türkiye’nin ilk Hızlı Tren projesinde, İstanbul metrosunun 2. ve 3.aşamalarında Ray işleri şefi olarak 5 yıl görev yapmıştır. Bu görevleri sırasında tüm Hızlı Tren, balastlı hatlar özel makasların montajları ve betona tesitli ( direct fixation ) hakkında önemli tecrübeler elde etmiştir ve bu tecrübelerini firmamız bünyesinde taşeron ve müteahhit olarak aktarmak için serbest çalışmaya başlamıştır. Firma ortaklarında Şerafettin İLERİ bey İstanbul Ulaşım AŞ de 15 yıl ray işleri şefliği bünyesinde, balastlı yollarda ve tramvay hatlarında ray işleri teknisyeni olarak çalışmıştır, her türlü ray işinde pratik tecrübesi Ulaşım AŞ tarafından taltif edilmiş ve sertifikalandırılmıştır, ayrıca firmamızın kardeş firması İstanbul Ray  Ltd. ile de müteahhitlik hizmetleri vererek serbest çalışmaya başlamıştır.Vurgulamak istediğimiz  faaliyet alanlarımız,Balastlı demiryolu hatlarındaRay ve Makas döşemeRay kaynağı ( Termit ve Alın kaynağı )Bakım işleri ( Travers&Ray değiştirme, dübel tebdili ve conta ıslahı)Buraj ( el ile veya makineli )Topoğrafik  ölçüm,  projelendirme,

Test ve devreye alma.

Betona tespitli Tramvay ve Hafif metro  hatlarda,

Ray ve makas döşeme, cadde tramvaylarında ray bandajı ve mastik uygulamaları

Ray kaynağı ve dolgu kaynağı ile conta ıslahı

Bakım onarım işleri

Topoğrafik ölçüm ve projelendirme

Test ve devreye alma.

Ray işleri tasarım, malzeme seçimi ve danışmanlık

Enerji rayı ( 3.ray ) döşeme işleri

Kuruluş amacımız inşaat ve demiryolu projelerinde tecrübeli müteahhit veya taşeron açığını gidermek ve kaliteli projelere imza atmaktır..

Faaliyet alanımız; demiryolu raylı sistemleri altyapı ve üstyapı yeni yapım işleri, mevcut hatların bakım işleri ve yenileme projeleri,kaba ve ince inşaat yapım işleri, çevre düzenleme ve peyzaj işleri .

İlkelerimiz kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dürüstlük ve müşterilerine hizmet değerlerine bağlılığın başarının anahtarı olduğu inancıyla hizmet vermektedir

Firmamız bünyesinde tecrübeli mühendis, teknisyen ,usta ve işçiler bulunmaktadır.

Saygın ve güvenilir bir şirket olmayı hedefledik ve bunu da başardığımıza inanıyoruz. Firmamızla ilgili olumlu değerlendirmeler bizlere yeni işlerde cesaret ve yön vermektedir.

Saygılarımızla

Şerafettin İLERİ & Tolga GÜRBÜZER